На кредити для бізнесу виділять 2 млрд. ВР прийняла закон

14.01.2020, 15:29
На кредити для бізнесу виділять 2 млрд. ВР прийняла закон - Фото
Верховна Рада (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Сьогодні, 14 січня, Верховна Рада прийняла законопроект №2589, згідно з яким у держбюджеті на 2020 рік будуть виділені 2 млрд грн на створення Фонду розвитку підприємництва.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, надходження до спеціального фонду держбюджету будуть збільшені на 2 млрд грн за рахунок дострокового погашення векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Ці кошти планується направити на фінансування нової бюджетної програми кредитування.

У Міністерстві фінансів раніше відзначали, що цей законопроект - одна зі складових ініціативи президента України - програми "5-7-9" з підтримки малого і середнього підприємництва.

Розмір кредитів за програмою пільгового кредитування сягатиме 1,5 млн грн на п'ять років, а процентна ставка буде залежати від виручки і створених робочих місць: 5% річних - якщо виручка в 25 млн грн і створюються мінімум два робочих місця; 7% річних - для бізнесу з виручкою до 25 млн грн, не створює нових робочих місць, але за кожного нового працівника ставка знизиться на 0,5%; 9% річних - для бізнесу з виручкою від 25 до 50 млн грн. Програма повинна запрацювати з 1 лютого 2020 року.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?