RU

Під час локдауну в супермаркетах заборонять продаж низки товарів – АТП

04.01.2021, 15:32
Під час локдауну в супермаркетах заборонять продаж низки товарів – АТП - Фото
Покупці в магазині під час карантину (Фото: LIGA.net)

Під час локдауну 8-24 січня в українських супермаркетах буде заборонено продаж низки товарів повсякденного попиту. Про це повідомляє Американська торгова палата в Україні з посиланням на постанову Кабінету міністрів №1236 від 9 грудня.

"Йдеться не тільки про повне закриття спеціалізованих магазинів. З 8 січня навіть в супермаркетах буде заборонено продавати побутову хімію, інструменти, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання", – заявили в Палаті.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Через заборону супермаркети будуть змушені закривати спеціальні відділи або забороняти продаж таких товарів при розрахунку на касі, зазначили в Палаті.

На думку компаній-членів асоціації, таке рішення Кабміну обмежує права споживачів і може привести до виникнення конфліктних ситуацій в магазинах.

Згідно з постановою Кабміну №1236 від 9 грудня, під час локдауну суб'єктам господарювання забороняється приймати відвідувачів, якщо вони не торгують виключно: товарами харчування на торгових площах, не менше 60% яких призначені для торгівлі продуктами, лікарськими препаратами, медичними виробами, засобами гігієни, засобами зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Продаж товарів інших груп буде можливий тільки за адресною доставкою.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини