Ініціативи Януковича не змінять соціальну політику, - експерт

26.03.2012, 16:29
Ініціативи Януковича не змінять соціальну політику, - експерт - Фото
Павло Розенко

Експерт Павло Розенко вважає, що йде банальна роздача державного ресурсу категоріям малозабезпечених громадян

Провідний експерт Центру Разумкова Павло Розенко вважає, що соціальні ініціативи президента України не спрямовані на реформування соціальної сфери, а швидше є прайс-листом для громадян перед парламентськими виборами. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

"Соціальні ініціативи президента Віктора Януковича не є якоюсь системою, яка реально змінить соціальну політику держави, і вони, очевидно, не спрямовані на реформування соціальної сфери, а мають точковий і несистемний характер. Ці соціальні ініціативи - своєрідний прайс-лист, оприлюднений владою, де кожна категорія виборців може знайти ціну за свій майбутній голос на парламентських виборах ", - зазначив Розенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він підкреслив, що практично для кожної категорії малозабезпечених громадян передбачені незначні виплати в 50-100 грн. "Йде банальна роздача державного ресурсу категоріям малозабезпечених громадян в обмін на майбутнє позитивне голосування", - підкреслив він.

Нагадаємо, 7 березня президент Віктор Янукович доручив уряду збільшити на 100 грн. пенсії, забезпечити виплату в червні-грудні 6 млн. вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР компенсацій за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн., активізувати програму доступного житла та ін.

Голова держави відзначав, що програма оголошених ним соціальних ініціатив не є одноразовою акцією.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЖизнь из пробирки. Откуда берутся дети