RU

Ініціативи Януковича не змінять соціальну політику, - експерт

26.03.2012, 16:29
Ініціативи Януковича не змінять соціальну політику, - експерт - Фото
Павло Розенко
Провідний експерт Центру Разумкова Павло Розенко вважає, що соціальні ініціативи президента України не спрямовані на реформування соціальної сфери, а швидше є прайс-листом для громадян перед парламентськими виборами. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

"Соціальні ініціативи президента Віктора Януковича не є якоюсь системою, яка реально змінить соціальну політику держави, і вони, очевидно, не спрямовані на реформування соціальної сфери, а мають точковий і несистемний характер. Ці соціальні ініціативи - своєрідний прайс-лист, оприлюднений владою, де кожна категорія виборців може знайти ціну за свій майбутній голос на парламентських виборах ", - зазначив Розенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він підкреслив, що практично для кожної категорії малозабезпечених громадян передбачені незначні виплати в 50-100 грн. "Йде банальна роздача державного ресурсу категоріям малозабезпечених громадян в обмін на майбутнє позитивне голосування", - підкреслив він.

Нагадаємо, 7 березня президент Віктор Янукович доручив уряду збільшити на 100 грн. пенсії, забезпечити виплату в червні-грудні 6 млн. вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР компенсацій за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн., активізувати програму доступного житла та ін.

Голова держави відзначав, що програма оголошених ним соціальних ініціатив не є одноразовою акцією.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини