RU

Німецькі компанії хочуть інвестувати в ГТС України

10.11.2011, 17:58
Німецькі компанії хочуть інвестувати в ГТС України - Фото
Фото: ЕРА
Німецькі компанії зацікавлені в участі в модернізації української газотранспортної системи. Про це заявив надзвичайний і уповноважений посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гамзьот в ході церемонії підписання угоди між ГК Укргазвидобування і Chemieanlagenbau Chemnitz GmbH (Німеччина), з будівництва установки ізомеризації легкого бензину на Шебелинському газопереробному заводі.

"Зараз Україна працює над модернізацією газотранспортної системи. Німецькі підприємства проявляють велику зацікавленість в участі в її модернізації", - сказав посол, якого цитує прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Говорячи про перспективи українського маршруту транспортування газу після введення в дію Північного потоку, посол Німеччини відзначив, що український маршрут продовжує і надалі залишатися важливим маршрутом для транспортування газу з Росії в європейські країни. "Нам відомо про те, що газотранспортна система України залишається найважливішим транспортним шляхом для російського газу до Європи. Модернізація цієї ГТС є найбільш економічно вигідним і найбільш ефективним шляхом для того, щоб зберегти цю важливу нитку подачі газу з Росії в Європу", - зазначив Гамзьот .

"Ми показуємо всім - європейським партнерам і російським колегам надійність нашої газотранспортної системи, її можливості та економічну привабливість. Тому ми відстоюємо свою позицію, що наша ГТС є найбільш економічно вигідним напрямком транзиту російського газу в Європу", - наголосив у свою чергу глава Міненерго Юрій Бойко.

Нагадаємо, 8 листопада Росія і Німеччина офіційно ввели в експлуатацію проект Північний потік - найдовший у світі, 1224-кілометровий, морський газопровід.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини