RU

Німецькі суднобудівні компанії разом із українськими колегами будуватимуть криголами

23.09.2008, 09:55

Німецькі суднобудівельні верфі у Варнемюнді і Вісмарі готуються вийти на світовий ринок. Німецькі компанії об'єднуються з українськими колегами, щоб будувати нові судна переважно для російських споживачів.

Як повідомляє "Deutsche Welle", німецькі суднобудівники збираються об'єднатися з однією з українських верфей для виробництва кораблів спеціального призначення. Про це заявив у понеділок, 22 вересня, голова ради правління "Wadan Yards" Том Айнертсен. Група компаній "Wadan" є власністю інвестиційної компанії "FLC West", зареєстрованої в Люксембурзі, 70 % капіталу якої належить російському власнику.

Т. Айнертсен повідомив, що майбутнє компанії вони вбачають насамперед у будівництві криголамів. Попит на такі кораблі значно зріс у Росії, північний флот якої помітно застарів. Крім того, німецькі суднобудівники планують виробляти плавучі платформи для нафтовиків, які добувають сировину в прибережних водах північних морів, а також виконувати замовлення будівників офшорних морських вітропарків.

Нагадаємо, в березні 2008 року російська напівдержавна інвестиційна компанія "FLC West" купила у найбільшого в Європі норвезького суднобудівного концерну "Aker Yards" три верфі. Дві з них розташовані в Німеччині: в Вісмаре і Варнемюнде.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини