RU

Німецькі інвестори готові вкладати кошти у Львів

30.07.2008, 14:47

Сьогодні у Києві, на зустрічі начальника Управління зовнішньоекономічних взаємин та інвестицій Львову Сергія Кираля та директора представництва Кредитної установи для відновлення (KfW) в Україні Крістіана Дернера, буде обговорюватися фінансування проектів дорожньо-транспортної інфраструктури міста, а також розв'язання проблем з заторами та модернізацією рухомого складу.

Як повідомляє прес-служба Львівського міського голови, окремою темою перемовин стане фінансування та закупівля електротранспорту для Львова. Очікується, що за результатами зустрічі буде досягнуто домовленостей про фінансування пріоритетних для міста проектів.

Кредитна установа для відновлення (KfW) - державний банк, створений 1948 року. Центральний офіс KfW розташований у Франкфурті-на-Майні, його представництва - у Берліні, Бонні та за кордоном у понад 50 країнах. KfW фінансує розвиток економічної та соціальної інфраструктури і проводить заходи щодо захисту ресурсів та охорони навколишнього середовища у більш ніж 50 країнах світу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини