RU

МЗС України сподівається на швидке завершення торгової війни

20.08.2013, 13:31
МЗС України сподівається на швидке завершення торгової війни - Фото
a74dc8d8f40c23c4681ab659633505ef.jpg

Міністерство закордонних справ України розраховує на те, що проблеми з експортом українських товарів до Росії будуть вирішені найближчим часом. Про це сказав сьогодні журналістам на брифінгу начальник департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

"Що стосується ситуації на українсько-російському кордоні, то, як ви знаєте, за дорученням прем'єр-міністра була створена робоча група з опрацювання проблемних питань. Зараз йдуть дуже інтенсивні переговори з російською стороною з усіх напрямків. Ми розраховуємо, що проблемна ситуація, яка виникла на кордоні, найближчим часом буде вирішена", - сказав Перебийніс, слова якого наводить кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ.

Коментуючи слова радника президента РФ Сергія Глазьєва про те, що проблеми з експортом будуть і в майбутньому, у разі підписання Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом, він сказав: "Ми вважаємо, що наш курс на євроінтеграцію та підписання Угоди про асоціацію - це пріоритетні завдання. І ми вважаємо, що наші відносини з Російською Федерацією і ЄС розвиваються абсолютно паралельно. Відносини з ЄС не можуть ніяк вплинути на наші відносини з Росією і навпаки", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини