RU

МЗС представив карту планування подорожей під час пандемії коронавірусу

22.06.2020, 11:23
МЗС представив карту планування подорожей під час пандемії коронавірусу - Фото
Дмитро Кулеба (Фото: прес-служба Кабміну)

Міністерство закордонних справ України презентувало інтерактивну онлайн-карту, яка дозволяє перевірити актуальний режим в'їзду та транзиту для громадян України в будь-якій країні світу, повідомляє прес-служба міністерства.

"Це карта для людей. Уряди країн світу вводять обмеження на пересування через пандемію COVID-19. Правила в'їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а куди - ні? Наша нова карта дозволить громадянам України уникнути плутанини", - заявив глава МЗС Дмитро Кулеба на брифінгу.

У міністерстві зазначають, що інтерактивна карта відображає режими в'їзду та транзиту у всіх країнах світу на основі оперативної і перевіреної інформації МЗС та закордонних дипломатичних установ. Дані карти регулярно оновлюються. Три шари інформації дозволяють перевірити, чи можна в'їхати до країни або проїхати через неї транзитом і при яких умовах.

Кулеба зазначив, що навіть після завершення пандемії COVID-19 онлайн-карта буде залишатися зручним інструментом для громадян при плануванні поїздок за кордон.

Карта вже працює в тестовому режимі і доступна тут.

МЗС звертає увагу, що цей онлайн-інструмент не є політичною картою світу. В основі зображення лежить картографічна модель.

Скріншот інтерактивної карти

  • Міністерство закордонних справ опублікувало рекомендації для громадян України, які планують виїхати за кордон.
  • Європейська комісія (ЄК) назвала критерії для зняття обмежень на в'їзд до Євросоюзу для жителів третіх країн, зокрема й українців.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини