RU

МВС знайшло підставу позбавити ліцензії 530 аптек

13.11.2009, 10:56

Міністерство внутрішніх справ України станом на 12 листопада виявило майже 2 тисячі порушень порядку обігу лікарських засобів. У відповідні держоргани направлено 530 матеріалів про позбавлення аптечних закладів ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі медичними препаратами.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МВС України, за матеріалами порушено чотири кримінальні справи.

Крім того, в 250 аптеках зафіксоване перевищення граничних рівнів роздрібних цін на медпрепарати, визначені постановою Кабінету Міністрів від 30.10.2009 N1154.

Встановлено близько 1700 фактів відсутності в продажу певного урядом обов'язкового асортиментного переліку медичних виробів. Внесені відповідні подання обласним управлінням охорони здоров'я.

Нагадаємо, у свою чергу фармацевти заявляють, що в Україні проводиться безпідставна кампанія з дискредитації фармацевтичних закладів і їх працівників. Про це йдеться у відкритому листі Президенту України, Прем'єр-міністру, Голові Верховної Ради і Секретарю РНБО, підписаному Аптечною професійною асоціацією України, Асоціацією фармацевтичних дистриб'юторів "ФармУкраїна", Асоціацією фармацевтичних виробників України і Об'єднанням організацій роботодавців медичної і мікробіологічної промисловості України.

Свинячий грип: добірка новин>>>

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини