RU

МВС констатує високий рівень комп'ютерного піратства в Україні

09.10.2008, 12:03

Більше половини злочинів у сфері інтелектуальної власності в Україні належать до комп'ютерного піратства. Таку заяву зробив заступник Міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов на зустрічі з генеральним директором компанії "Adobe Systems Incorporated" у країнах Центральної та Східної Європи Фріцом Фляйшманом (Fritz Fleischmann).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Adobe Systems", під час зустрічі сторони обговорили різні аспекти протидії комп'ютерному піратству в країні, а також плани компанії "Adobe" щодо інвестицій в українську економіку. "У цьому році спостерігається значна активізація роботи органів внутрішніх справ у боротьбі зі злочинами, пов'язаними з порушенням авторських і суміжних прав. Зокрема за результатами 9 місяців 2008 року, виявлено 1 798 таких злочинів, з яких 935 - в сфері незаконного використання програмного забезпечення", - зазначив В. Євдокимов.

За словами замміністра, керівництво Міністерства приділяє особливу увагу цьому напряму. "Як результат роботи, що проводиться нами в 2008 році Україна була виключена з "чорного" списку 301 Торгового представництва США і переведена в іншу групу країн", - наголосив він.

У свою чергу, Ф. Фляйшманн зазначив, що компанія "Adobe" планує активно інвестувати в Україну і хоче популяризувати на національному рівні своє програмне забезпечення. "Особливе місце для нас посідають освітні та державні установи, а також засоби масової інформації. Ми добре розуміємо бюджетні обмеження цих інституцій і тому будемо старатися виявляти максимальну гнучкість у ціновій політиці щодо них", - зазначив Ф. Фляйшманн.

Компанія "Adobe" є одним із найбільших розробників програмного забезпечення. Одними з найбільш відомих продуктів компанії є редактор зображень "Photoshop" і стандарт формату для електронних документів - PDF.

Усі новини IT-ринку - в проекті BIZ.liga.net>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини