RU

МВФ готовий фінансувати Україну тільки в разі справжніх реформ

28.05.2012, 11:37
МВФ готовий фінансувати Україну тільки в разі справжніх реформ - Фото
Фото: ЕРА
Міжнародний валютний фонд (МВФ) готовий повернутися до обговорення питання фінансування України, але лише після того, коли побачить намір влади країни продовжити відповідні реформи. Про це заявив голова місії МВФ Крістофер Джарвіс на прес-конференції в Києві.

"Ми зараз чекаємо від уряду (України, - ред.) ініціатив щодо затвердження та впровадження низки певних заходів. Як тільки вони (уряд України, - ред.) визначаться і будуть готові це зробити, ми будемо готові продовжити дискусії про надання фінансування", - сказав Джарвіс, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, 21 травня місія МВФ прибула в Україну. Відповідно до існуючої практики, консультації в рамках IV статті статуту МВФ проводяться щорічно.

Як відомо, програма stand-by передбачала виділення Україні щокварталу ще восьми траншів, починаючи з середини березня 2011 року, у разі успішного продовження співпраці. Однак  місія фонду, яка  працювала в березні в Києві, не стала рекомендувати раді директорів МВФ приймати позитивне рішення про виділення чергового траншу для країни. З тих пір Україна вже більше року намагається переконати МВФ виключити питання субсидування цін на природний газ для населення до завершення газових переговорів з Росією.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини