RU

МВФ вимагає від України підняти ціни на газ для населення на 32%

14.10.2011, 17:07
МВФ вимагає від України підняти ціни на газ для населення на 32% - Фото
1d5d5fe53fee6011a6d544e502529f33.jpg

МВФ вимагає від України підняти ціни на газ для населення на 32%

Міжнародний валютний фонд вимагає від України підняти ціни на газ для населення на 32%, а для комунальної теплоенергетики – на 56%. Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко на прес-конференції під час ХІ Міжнародного економічного форуму в п'ятницю в Трускавці.

"Їх логіка проста - МВФ говорить, що у нас є збитковий Нафтогаз і ми повинні перекрити його збитки. Якщо ви дотуєте Нафтогаз, то практично допомагаєте всім підряд – у багатих будинки більші і вони споживають більше газу, а ви їх дотуєте низькими цінами. Підіймайте ціни до реальних і допомагайте бідним", - сказав Тігіпко, якого цитує Інтерфакс-Україна.

З його слів, підняття цін призведе до того, що для 10 млн. сімей ціна газу зросте на 32% і для них це непідйомна цифра.

"Це означає, що тариф для них виросте на 200-250 грн. на місяць. Для нас це дуже важливе рішення і тому ми упираємося і шукаємо інші варіанти" - сказав Тігіпко.

Нагадаємо також, прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що сподівається на позитивний результат співпраці з МВФ і без виконання головної вимоги фонду – підвищення цін на газ і тепло для населення.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини