RU

МВФ виділить допомогу бідним країнам для боротьби з COVID

06.04.2021, 11:04
МВФ виділить допомогу бідним країнам для боротьби з COVID - Фото
Міжнародний валютний фонд (Фото: Jim Lo Scalzo/ЕРА)

28 бідним країнам у боротьбі з пандемією коронавірусу виділять кошти з Трастового фонду, а також спишуть частину боргів. Про це заявили в Міжнародному валютному фонді.

Серед країн, які отримають допомогу – Афганістан, Ємен, Ефіопія, Того, Нігер і Буркіна-Фасо.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Допомогу країни повинні використовувати на боротьбу з пандемією коронавірусу, оскільки вона може ще більше посилити розрив між ними і розвиненими державами.

Це вже третій транш допомоги бідним країнам від МВФ. Минулого року, після початку пандемії коронавірусу, МВФ звільнив на 6 місяців від сплати за боргами 25 найбідніших країн світу, а в жовтні також виділив ще один транш допомоги.

Крім того, в МВФ не виключають надання подальшої допомоги бідним країнам протягом цього року, але поки остаточне рішення з цього приводу не прийнято.

  • За прогнозами МВФ, сукупний дохід на душу населення в країнах з ринковою економікою і в країнах, що розвиваються, за винятком Китаю, в період між 2020 і 2022 роком буде на 22% нижче, ніж якби пандемії коронавірусу не було. Це може призвести до того, що з початку пандемії за межею крайньої бідності опиняться майже 90 млн осіб.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини