RU

МВФ: світова економіка зацікавлена у стабільності України

26.02.2009, 15:58

Світові економічні організації зацікавлені у збереженні фінансово-економічної стабільності України. Таку позицію озвучив директор Міжнародного валютного Фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан під час виступу на Глобальному форумі з питань конкуренції 2009 Організації економічної співпраці і розвитку (ОЕСР), в якому взяла участь українська делегація на чолі з виконувачем обов'язків голови Антимонопольного комітету України Олександром Мельниченком.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі АМКУ, міжнародне конкурентне співтовариство підтримало ініціативу України набути статусу спостерігача у Комітеті з питань конкуренції ОЕСР.

Зокрема, в.о. голови АМКУ О.Мельниченко провів двосторонні переговори з головою Федеральної торгової комісії США Вільямом Ковачічом щодо поглиблення співпраці між відомствами. Сторони домовилися удосконалити інформаційний обмін з метою підтримки ефективних міжвідомчих відносин. За результатами зустрічі було досягнуто домовленості протягом року провести в Україні загальну міжнародну конференцію, присвячену розвитку конкуренції на газовому ринку.

"На цьому Глобальному форумі з питань конкуренції ми пересвідчилися, що Україну сприймають як важливого гравця в міжнародній, зокрема, європейській економіці. Доказом цього є те, що за висновками світових експертів українське конкурентне законодавство є практично повністю гармонізованим до європейського. Упевнений, що і Україна, і світ можуть і повинні використати значний потенціал конкурентно-антимонопольного законодавства і права, а також можливості антимонопольних відомств задля подолання фінансово-економічної кризи як на національному, так і на глобальному рівнях", - наголосив О.Мельниченко.

Нагадаємо, Глобальні форуми ОЕСР, під час яких схвалюються найкращі практики антимонопольної діяльності, напрацьовуються методики розслідувань і визначаються загальні підходи до розгляду справ, проводяться щорічно.

Олександр Мельниченко: біографія і добірка новин>>>

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини