RU

МВФ і профспілки України домовилися вести діалог

28.10.2009, 12:42

Представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні і представники профспілок України домовилися про підтримку регулярного діалогу. Про це йдеться у повідомленні МВФ, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

Як відзначається у повідомленні МВФ, дискусія велася навколо питань, що становлять взаємний інтерес для МВФ і профспілок України. Зокрема, сторони дійшли висновку, що працюють для досягнення однієї і тієї ж мети в контексті створення умов для макроекономічної стабільності і поліпшення життєвого рівня населення.

У свою чергу, представники профспілок позитивно оцінили надання МВФ фінансової допомоги Україні, одночасно виразивши свою стурбованість тим фактом, що умови проведення економічної політики, сформульовані у програмі співпраці з МВФ, можливо, спричинять погіршення життєвого рівня населення. На їхню думку, економічна політика і стратегія, передбачена програмою, накладають дуже тяжкий тягар корегування економічної ситуації на населення.

Постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр відзначив, що ключовий елемент програми Фонду - це захист купівельної здатності зарплат і пенсій. Він наголосив, що істотна частина ресурсів, наданих МВФ Україні, була направлена до державного бюджету на забезпечення своєчасної виплати урядом зарплат і пенсій.

М.Альєр також вказав, що програма передбачає зростання державних зарплат і пенсій відповідно до зростання інфляції, що буде означати підвищення приблизно на 10%.

У результаті сторони дійшли згоди, що продовження діалогу між представниками профспілок і Фонду буде корисним.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини