RU

МВФ поступився Україні у пенсійному питанні

12.04.2011, 15:05

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) працюватиме в Україні 10-20 травня. Про це заявив директор департаменту управління державним боргом і міжнародної співпраці Міністерства фінансів України Сергій Макацарія.

"У травні приїде місія МВФ за підсумками роботи і виконання бюджету за перший квартал поточного року. 10-20 травня ми чекаємо місію", - сказав С.Макацарія, якого цитує УНІАН.

Чиновник зазначив, що у разі вдалого перегляду програми співпраці виділення траншу МВФ в обсязі $1,5 млрд. можливе у червні поточного року. До того ж представник Мінфіну наголосив, що у разі виділення цього траншу, всі кошти підуть у резерви НБУ.

Крім того, С.Макацарія зазначив, що на сьогодні МВФ пішов на деякі поступки щодо пенсійної реформи. Так, раніше Фонд вимагав, щоб відповідний закон з пенсійної реформи був прийнятий до 15 квітня. На сьогодні представник Мінфіну заявив, що такої вимоги щодо зазначених термінів прийняття вже немає.

Нагадаємо, нова програма співпраці України і МВФ, схвалена у липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму $15,15 млрд. Термін дії програми становить 2,5 року. Кошти залучаються під ставку 3,5% річних. Відразу після схвалення програми співпраці Україна отримала перший транш цього кредиту МВФ у розмірі $1,89 млрд.

Рада директорів МВФ на засіданні 22 грудня 2010 року прийняла рішення про виділення Україні другого траншу кредиту stand-by в обсязі 1 млрд. SDR, що становить $1,5 млрд.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини