RU

МВФ поліпшить прогноз відновлення світової економіки. Що вплинуло

31.03.2021, 09:45
МВФ поліпшить прогноз відновлення світової економіки. Що вплинуло - Фото
Крісталіна Георгієва (Фото: EPA)

Міжнародний валютний фонд поліпшить свій прогноз із відновлення глобальної економіки в 2021-2022 роках. Про це заявила директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва, повідомляє пресслужба МВФ.

"У січні ми прогнозували зростання на рівні 5,5% в 2021 році. Тепер ми очікуємо подальшого прискорення", – заявила Георгієва.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Нові дані будуть вказані в новому огляді світової економіки. Серед причин поліпшення прогнозу Георгієва зазначила схвалення в США нового пакету економічних стимулів на $1,9 трлн і розширення вакцинації від COVID-19.

"Це дозволяє переглянути в бік підвищення наш глобальний прогноз на цей рік і на 2022 рік", – заявила директорка-розпорядниця МВФ.

Вона додала, що за заходами відновлення збільшується розрив між країнами і регіонами. До кінця 2021 тільки невелика група країн перевершить докризові показники зростання економіки.

"Ми спостерігаємо багатошвидкісне відновлення, яке все частіше працює від двох двигунів – США і Китаю. Вони є частиною невеликої групи країн, які до кінця 2021 року значно випередять свої докризові рівні ВВП", – зазначила Георгієва.

Глобально фіскальні заходи країн для відновлення економіки становлять $16 трлн. Без цих заходів скорочення ВВП в 2020 році було б втричі гіршим, зазначила Георгієва.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини