RU

МВФ не проти зниження податкового навантаження в Україні

11.11.2010, 12:39
МВФ не проти зниження податкового навантаження в Україні - Фото
d3db09c90879e93e630bc52ba98c5679.jpg

МВФ не проти зниження податкового навантаження в Україні
Міжнародний валютний фонд (МВФ) виступає за поступове зниження податкового навантаження в Україні. Про це заявив сьогодні на Українському інвестиційному форумі постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Макс Альєр, відповідаючи на питання про ставлення МВФ до проекту Податкового кодексу.

Як повідомляє УНІАН, М.Альєр відмітив, що податкове навантаження в Україні сьогодні дуже велике. Водночас, є значними і витрати уряду. У зв'язку з цим він відмітив, що з початку кризи швидкими темпами почав зростати державний борг України, зростання якого сьогодні вже фактично перевищує зростання ВВП.

Представник МВФ сказав, що податковий тиск необхідно зменшити, насамперед шляхом оптимізації витрат уряду.

М.Альєр також вказав, що МВФ допускає існування деяких виключень в системі загального оподаткування, однак, за його словами, в інтересах держави і бізнесу зробити так, щоб таких винятків не було багато, оскільки вони зрештою можуть виявитися більш витратними для бюджету, ніж ефект від наданих преференцій.

Нагадаємо, місія МВФ під керівництвом Таноса Арванітіса перебуває в Україні для проведення дискусії по першому кредиту "stand-by", схваленому в липні цього року.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини