RU

МВФ не підтверджує інформації про поновлення роботи в Україні

24.02.2010, 17:25

Представництво Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні не підтверджує інформації про поновлення роботи місії фонду в нашій країні на початку березня поточного року.

Так, постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр, коментуючи інформацію, яка з'явилася у ЗМІ з посиланням на в.о. міністра фінансів Ігоря Уманського про можливий приїзд до України 7 березня технічної місії МВФ, повідомив, що наразі місія у зазначені строки не планується.

"Якщо буде прийнято рішення про приїзд місії МВФ до Києва, представництво МВФ в Україні обов'язково повідомить про це", - зазначив М. Альєр, якого цитує УНІАН.

МВФ у листопаді 2008 року прийняв рішення про надання Україні дворічної програми кредитування stand-by на суму близько $16,4 млрд. З початку 2008 року Україна отримала вже три транши на загальну суму $12 млрд. Четвертий транш у розмірі $3,8 млрд. Україна розраховувала отримати в листопаді 2009 року за підсумками третього перегляду програми. Місія МВФ завершила роботу у Києві в кінці жовтня, до того ж будь-якої позитивної заяви представників фонду про завершення перегляду зроблено не було.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини