RU

МВФ не дасть Україні грошей без держбюджету-2010

24.12.2009, 13:30

МВФ не дасть Україні грошей без держбюджету-2010
Міжнародному валютному фонду (МВФ) для продовження дискусій з Україною необхідна визначеність у вирішенні питання державного бюджету України на 2010 рік. Про це повідомила представник департаменту МВФ з питань зв'язків з громадськістю Симонетту Нарді.

"Як тільки буде досягнуто взаєморозуміння з урядом у цьому питанні і ми отримаємо досить переконливі докази наявності ширшої політичної підтримки з цього питання, перед нами відкриється перспектива для активніших дискусій", - зазначила С.Нарді, яку цитує УНІАН.

Нагадаємо, 23 грудня Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що наступний транш МВФ Україна отримає не раніше, ніж буде прийнято держбюджет на 2010 рік. Водночас, за її словами, уряд і МВФ працюють над питанням, яке дасть змогу Україні збалансувати фінансову систему без додаткових позик.

Україна з 2008 року отримала вже три транши допомоги МВФ на загальну суму $12 млрд. Після підписання Президентом Віктором Ющенком Закону про підвищення соціальних стандартів директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан заявив, що фонд продовжить співпрацю з Україною тільки після завершення президентських виборів. Водночас 9 листопада представництво МВФ в Україні повідомило, що фонд готовий до співпраці з Україною за умови досягнення консенсусу всіма гілками влади.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини