RU

МВФ: Ми вступили в дуже небезпечну фазу кризи

16.09.2011, 07:52
МВФ: Ми вступили в дуже небезпечну фазу кризи - Фото
4fd06844888423d785de8fe740be5d49.jpg

МВФ: Ми вступили в дуже небезпечну фазу кризи

Європейський Центробанк оголосив, що разом з іншими світовими ЦБ забезпечить банки єврозони доларами, щоб уникнути дефіциту ліквідності

Як передає канал Euronews, виступаючи в Центрі Вудро Вільсона у Вашингтону, директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард (на фото) закликала боротися із кризою спільно. "Сьогодні, через три роки після краху банку Lehman Brothers, світова економіка переживає труднощі, ділова активність падає, приховані ризики ростуть", - сказала вона.

"Ми вступили в дуже небезпечну фазу кризи. Боргова криза в єврозоні поглибився, фінансові проблему розростаються, і без рішучих колективних дій існує реальна небезпека, що лідери світової економіки підуть назад замість того, щоб рухатися вперед", - підкреслила голова МВФ.

При цьому вона додала, що якщо в Європі й США відновиться рецесія, уникнути кризи не вдасться нікому у світі.

Нагадаємо, міністри фінансів та глави центробанків семи провідних індустріальних країн світу заявили про готовність до скоординованих кроків з підтримки світової економіки і банківської системи, а також спробували розвіяти побоювання ринку з приводу можливості дефолту країн єврозони.

Фінансова криза: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини