RU

МВФ хоче подивитися, як Україна розрахується за квітневий газ

21.04.2009, 15:59

Міжнародний валютний фонд (МВФ) не висуває додаткових умов щодо фінансового балансу НАК "Нафтогаз України" для отримання другого траншу кредиту, але хоче бачити, як "Нафтогаз" розрахується з "Газпромом" за квітень. Про це повідомив перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Шлапак відзначив: "Наразі Міжнародний валютний фонд для видачі другого траншу не вимагає ніяких додаткових заходів щодо НАК "Нафтогаз України", однак у робочих консультаціях МВФ просив надати йому додаткові розрахунки стосовно розрахунків України за газ з Російською Федерацією за підсумками квітня".

О.Шлапак нагадав, що сума за квітень буде істотно перевищувати суму, яку Україна платила у три попередні місяці, після чого, очевидно, ситуація в НАК "Нафтогаз України" буде розглянута додатково.

Нагадаємо, за лютий і березень НАК "Нафтогаз України" вчасно і повних обсягах розрахувався перед ВАТ "Газпром" за поставлений газ.

Нагадаємо також, 17 квітня голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіолу заявила, що за результатами переговорів МВФ і України керівництву фонду буде запропоновано затвердити виділення траншу Україні у розмірі $2,8 млрд. За її словами, МВФ до середини травня збирається розглянути це питання.

МВФ 5 листопада 2008 року ухвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту обсягом $16,43 млрд. для зміцнення довіри у фінансовому секторі і допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи. У листопаді 2008 року Україна отримала перший транш кредиту в розмірі $4,5 млрд.

Олександр Шлапак: біографія і добірка новин>>>
НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини