RU

МВФ чекає від України підтвердження готовності до співпраці

02.03.2009, 13:39

Міжнародний валютний фонд (МВФ) сподівається днями отримати від української влади підтвердження готовності до співпраці для завершення перегляду програми і отримання другого траншу кредиту. Про це сказала голова місії МВФ Джейла Пазарбазіоглу під час телефонної конференції.

"Вона (українська влада - ред.) повідомила нам, що відправить лист у понеділок або вівторок, в якому повідомить, коли хотіли б нашого повернення і, відповідно, ми будемо планувати його", - сказала Д.Пазарбазіоглу, яку цитує "Українська правда".

Д.Пазарбазіоглу пояснила, що йдеться про коментарі до проекту Листа про наміри, над якими місія працювала разом з українською владою і які повинні стати базою для дискусій щодо повернення місії до Києва.

Вона також відзначила, що МВФ вітає підписання спільної декларації урядом, президентом і Національним банком і позитивно оцінила дискусії з українською владою, що відбулися минулого тижня.

За словами голови місії МВФ, ключовими темами для обговорення залишаються проведення всеосяжної стратегії допомоги банкам, монетарна політика і політика обмінного курсу і реалістична бюджетно-фіскальна позиція на 2009 рік.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і Голова Верховної Ради Володимир Литвин домовилися до понеділка, 2 березня, підготувати спільний документ в Міжнародний валютний фонд. У своєму листі, адресованому Директору-розпоряднику МВФ Домініку Стросс-Кану, В.Ющенко подякував йому "за розуміння складності поточної економічної ситуації в Україні і готовності відновити діалог з українською стороною щодо перегляду критеріїв Меморандуму про економічну і фінансову політику".

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини