МВФ чекає від України підтвердження готовності до співпраці

02.03.2009, 13:39

Міжнародний валютний фонд (МВФ) сподівається днями отримати від української влади підтвердження готовності до співпраці для завершення перегляду програми і отримання другого траншу кредиту. Про це сказала голова місії МВФ Джейла Пазарбазіоглу під час телеф

Міжнародний валютний фонд (МВФ) сподівається днями отримати від української влади підтвердження готовності до співпраці для завершення перегляду програми і отримання другого траншу кредиту. Про це сказала голова місії МВФ Джейла Пазарбазіоглу під час телефонної конференції.

"Вона (українська влада - ред.) повідомила нам, що відправить лист у понеділок або вівторок, в якому повідомить, коли хотіли б нашого повернення і, відповідно, ми будемо планувати його", - сказала Д.Пазарбазіоглу, яку цитує "Українська правда".

Д.Пазарбазіоглу пояснила, що йдеться про коментарі до проекту Листа про наміри, над якими місія працювала разом з українською владою і які повинні стати базою для дискусій щодо повернення місії до Києва.

Вона також відзначила, що МВФ вітає підписання спільної декларації урядом, президентом і Національним банком і позитивно оцінила дискусії з українською владою, що відбулися минулого тижня.

За словами голови місії МВФ, ключовими темами для обговорення залишаються проведення всеосяжної стратегії допомоги банкам, монетарна політика і політика обмінного курсу і реалістична бюджетно-фіскальна позиція на 2009 рік.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і Голова Верховної Ради Володимир Литвин домовилися до понеділка, 2 березня, підготувати спільний документ в Міжнародний валютний фонд. У своєму листі, адресованому Директору-розпоряднику МВФ Домініку Стросс-Кану, В.Ющенко подякував йому "за розуміння складності поточної економічної ситуації в Україні і готовності відновити діалог з українською стороною щодо перегляду критеріїв Меморандуму про економічну і фінансову політику".

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами