МОЗ купить у фірми сина Богатирьової ліків на 11 млн.грн.

МОЗ купить у фірми сина Богатирьової ліків на 11 млн.грн. - Фото
МОЗ під керівництвом Раїси Богатирьової почав держзакупівлі
11.05.2012, 13:50

МОЗ за результатами тендерів уклав ряд договорів на поставку вакцин

Міністерство охорони здоров'я України 4 травня за результатами тендерів уклало ряд договорів на поставку вакцин на загальну суму 60 770 000 грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші  з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Як повідомляє видання, найбільш значні підряди отримало ТОВ Фарма Лайф - 46 640 000 грн. Компанія входить в львівську групу Три-Центральний аптечний склад, до складу власників якої входить син екс-губернатора Московської області Бориса Громова і родичі колишніх керівників СБУ.

Ще 10,87 млн.грн. отримає ВАТ Фармстандарт-Біолік. За даними SMIDA, син міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової Олександр Богатирьов входить до наглядової ради цього підприємства і володіє 20% акцій фірми. 55% акцій харківського заводу належить російській групі Фармстандарт, ще 22% належать Олександру Забудкіну, виконавчому директору донецького ТОВ Сінбіас Фарма, члену ради директорів російського виробника ліків Верофарм.

ТОВ ІмБіоІмпекс отримає 3 260 000 грн. Компанію контролює колишній директор держпідприємства Укрвакцина Олексій Савченко.

За інформацією видання, ці торги стали першими для Міністерства охорони здоров'я в 2012 році, які завершилися підписанням угод про постачання лікарських препаратів. В минулому році МОЗ під керівництвом Іллі Ємця також пізно почав процедуру закупівель, що дало привід для звільнення міністра влітку.

Досьє на Раїсу Богатирьову
Популярне