RU

МОЗ не дозволив відкрити кафе і ресторани в Києві та семи областях

05.06.2020, 11:45
МОЗ не дозволив відкрити кафе і ресторани в Києві та семи областях - Фото
Віктор Ляшко (Фото: прес-служба Кабміну)

Київ та сім областей потрапили до переліку регіонів, у яких поки неможлива повноцінна робота закладів громадського харчування - прийом клієнтів у закритих приміщеннях. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, через показники захворюваності коронавірусом, а також через невелику кількість проведених ПЛР-тестувань на 100 000 населення, відкрити кафе і ресторани не дозволили Києву, Волинській, Житомирській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій та Луганській областям.

"За індикаторами у нас сьогодні не проходять: із захворюваності - Київ, Волинська область, Житомирська область, Львівська область, Рівненська область та Чернівці, а за тестуваннями не проходять Донецька область, Луганська - майже проходить, але 11,96 на 100 000 населення" , - сказав Ляшко.

Ляшко зазначив, що в цих областях регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не повинні дозволяти роботу закладів громадського харчування.

  • Кабмін раніше дозволив з 5 червня кафе і ресторанам приймати клієнтів усередині закладів за умови дотримання санітарних норм і відповідності регіонів трьом критеріям адоптивного карантину.
  • Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що повноцінне відкриття ресторанів можливе після 10 червня.

Читайте російською: Минздрав не разрешил открыть кафе и рестораны в Киеве и семи областях

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини