RU

Мотор Січ відправляє у ''простій'' чверть своїх працівників

13.11.2020, 16:35
Мотор Січ відправляє у ''простій'' чверть своїх працівників - Фото
Мотор Січ (Фото: marina lystseva)

Запорізький авіадвигунобудівний завод ПАТ "Мотор Січ" відправить до кінця листопада частину своїх працівників у ''простій'' через погіршення епідеміологічної ситуації в місті. Про це повідомив LIGA.net директор Мотор Січ зі зв'язків із громадськістю Анатолій Малиш.

"Частина працівників Мотор Січ переходять на новий режим роботи з понеділка, 16 листопада. До 29 листопада в ''простої'' буде допоміжна частина підприємства: працівники відділів і управлінь, співробітники неосновних служб цехів заводу і робітники старше 60 років", – розповів Малишев.

Він уточнив, що у ''простій'' піде "четверта-п'ята" частина з 15 000 працівників підприємства в Запоріжжі. У період простою працівникам обіцяють виплачувати 2/3 від місячного окладу.

"Ми хочемо захистити людей. Новий режим пов'язаний із погіршенням епідеміологічної ситуації в Запоріжжі. Місто знаходиться в червоній карантинній зоні", – зазначив Малишев.

В Мотор Січ також нагадали, що це вже другий випадок відправлення своїх працівників до тимчасового простою. До цього працівникам підприємства міняли режим роботи в березні цього року, коли Кабмін ввів у всій країні карантин.

Мотор Січ – одне із головних авіаційних підприємств пострадянського простору. Підприємство виробляє авіадвигуни та газотурбінні установки, поставляючи свою продукцію до понад 100 країн.
  • 12 листопада стало відомо, що через арешт акцій заводу Мотор Січ штат підприємства з 2018 року скоротився на 4536 осіб.
  • За перше півріччя 2020 року Мотор Січ отримала 562 млн грн чистого прибутку до вирахування податків.

Богдан Заика
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини