RU

Мотор Січ. Нацкомісія з цінних паперів відкрила справу проти Dragon Capital

02.02.2021, 16:03
Мотор Січ. Нацкомісія з цінних паперів відкрила справу проти Dragon Capital - Фото
Томаш Фіала (Фото: пресслужба ДПС)
доповнено

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку відкрила справу щодо депозитарної установи ТОВ "Драгон Капітал", на рахунках якої в цінних паперах розміщені акції Мотор Січі. Про це йдеться в повідомленні НКЦПФР.

Комісією відкрито справу за порушення вимог "Положення про проведення депозитарної діяльності".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Зокрема, Dragon Capital, за даними НКЦПФР порушив норми в частині здійснення інформаційного та організаційного забезпечення проведення неправомірних загальних зборів Мотор Січі, які були заплановані на 31 січня.

"А також за порушення вимог статті 35 Закону України "Про акціонерні товариства" щодо порядку інформування акціонерів про проведення загальних зборів акціонерів зазначеної компанії", – відзначили в НКЦПФР.

Доповнено о 14:50. В Dragon Capital заявили, що СП ТОВ "Драгон Капітал" не порушувало вимог "Положення про здійснення депозитарної діяльності". Відзначається, що компанія діяла виключно з метою забезпечення поінформованості своїх депонентів, які є акціонерами зазначеного товариства, про процеси, що відбуваються навколо нього.

"Сьогодні ми надали НКЦПФР пояснення з приводу наших дій і сподіваємося на об'єктивний розгляд справи, в т.ч. з урахуванням ситуації, в якій зараз знаходяться учасники ринку, які здійснюють депозитарний облік прав на акції Мотор Січі", – йдеться в заяві Dragon Capital.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має багаторічний досвід прямих інвестицій у провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової і комерційної нерухомості. Кінцевим бенефіціаром інвесткомпанії є чех Томаш Фіала.
ПАТ "Мотор Січ" – один із найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію до понад 100 країн світу. Підприємство в січні-вересні 2020 року отримало 930,2 млн грн чистого прибутку.

Читайте також: Історія | Санкції США, держзрада і суд на $3,5 млрд. Все через Мотор Січ. Чому вона знову на слуху

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини