RU

Мотор Січ готова випускати на заводі Тора літаки Ан-74 і Ан-140

12.03.2021, 18:33
Мотор Січ готова випускати на заводі Тора літаки Ан-74 і Ан-140 - Фото
Фото: пресслужба Тора

Співвласник  Мотор Січі  В'ячеслав Богуслаєв пропонує випускати літаки Ан-74 й Ан-140 на заводі Тора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, після того як держава дозволить Мотор Січі взяти його в оренду. Про це  повідомляє Мілітарний портал.

Богуслаєв стверджує, що в разі оренди підприємства вже через два роки завод зможе випускати літаки.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Він також додав, що додатково необхідно прийняти постанову Ради безпеки й оборони України про критичний імпорт щодо Ан-74 й Ан-140. Йдеться про сировину і комплектуючі, що використовуються у процесі виробництва цих літаків і не виробляються в Україні.

Мотор Січ готова випускати на заводі Тора літаки Ан-74 і Ан-140

Літак АН-140 на Харківському авіазаводі Фото: sg.com.ua 

За словами Богуслаєва, це необхідно і для виробництва літаків на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві.
Необхідний термін для відновлення виробництва становить 5 років, зазначив співвласник Мотор Січі.

"Йому потрібно 5 років, щоб він зміг підібрати людей, навчити їх ставити агрегати та прилади, відновити, що було втрачено, як ми зробили на вертольотах", – зазначив Богуслаєв.

Як приклад він навів держпідприємство Вінницький авіаційний завод, що після втрати компетентності з обслуговування та ремонту вертольотів типу Мі-2 і Ка-26, надавав в оренду свої виробничі приміщення. Саме ТОВ "Вінницький авіаційний завод" здійснює ремонт і модернізацію вертольотів Мі-2 до версії Мі-2МСБ-В для ЗСУ і Нацгвардії.

Завод Тора здійснює технічне обслуговування і ремонт авіаційної техніки, і входить до складу Харківського державного авіаційного виробничого підприємства.
  • 29 грудня Міністерство оборони України та ДП "Антонов" підписали меморандум, в рамках якого компанія повинна побудувати три Ан-178 для ЗСУ. Армія може отримати нові літаки від Антонова вперше за часи незалежності України.
  • 16 лютого  Антонов почав роботи з втробництва Ан-178 для Збройних сил України та до 31 травня планує завершити складання фюзеляжу першого з трьох Ан-178.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини