RU

Москва б'є рекорди за цінами на оренду офісів

14.07.2008, 12:44

Російська столиця обійшла лондонський Сіті за дорожнечею оренди офісних приміщень. Відтепер в Європі вона поступається лише лондонському Вест-енду.

Як повідомляє "K2Kapital", середня вартість оренди офісів у Москві за рік збільшилась на 46,2% - до 1025,9 євро за кв.м. У Вест-енді вона зросла на 22,7% - до 1758,6 євро,а в Сіті вартість "квадрату" досягла позначки 890 євро. До десятки лідерів за вартістю оренди офісних приміщень увійшли також чотири райони Парижа, Дублін, Женева та Цюріх. Такі дані містяться у дослідженні, проведеному консалтинговою агенцією комерційної нерухомості "NB Real Estate" та всесвітньою мережею таких агенцій "ONCOR International".

Згідно з оцінкою експертів "NB Real Estate", ціни на оренду офісів у Москві спричинило стрімке зростання цін на сировинні товари. "Москва уперше обійшла Сіті за вартістю оренди житла, і це є ілюстрацією того, що протягом останніх років Росія стала одним із економічних центрів Європи", - вважає Джеймс Джиллет, директор "City Agency" в "NB Real Estate".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини