RU

Москаль: Податковий кодекс складали в алкогольному маренні

24.06.2010, 17:05

Народний депутат від НУНС Геннадій Москаль вважає, що урядовий проект Податкового кодексу України писали у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Про це він заявив, коментуючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, положення проекту про те, що податком на прибутки фізичних осіб обкладається хабар або украдене майно.

"Мені здається, що хтось писав цей кодекс або у стані алкогольного, або у стані наркотичного сп'яніння (стаття 4 проекту "Податок на прибутки фізичних осіб", пункт 4.2, подпункт 4.2.12, - ред.)", - сказав Г.Москаль.

Він зазначив, що відповідно до чинного Кримінального кодексу, хабар або майно, отримане злочинним шляхом, йде у прибуток держави. "Як воно може ще оподатковуватися, якщо хабар не віддається тій людині, яка її давала або тій людині, яка її брала? Вона конфіскується до державного бюджету України. Ось вам і вся відповідь. Як його оподатковувати?

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович заявив, що Проект Податкового кодексу потребує серйозного доопрацювання, і в нинішньому вигляді не має достатньої підтримки у парламенті.

17 червня Верховна Рада прийняла за основу урядовий проект Податкового кодексу N6509. "За" проголосували 247 народних депутатів.

Геннадій Москаль: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини