RU

Молдовський інвестор відмовляється платити за куплений спиртзавод. Пропало обладнання

22.02.2021, 15:50
Молдовський інвестор відмовляється платити за куплений спиртзавод. Пропало обладнання - Фото
Марилівський спиртзавод (Фото: пресслужба ФДМ)
доповнено

Господарський суд Києва задовольнив позов молдовської компанії Zernoff проти Фонду державного майна (ФДМ) і дозволив компанії не проводити оплату за куплений на приватизаційному аукціоні Марилівський спиртзавод (Тернопільська область). Про це йдеться в рішенні суду.

Zernoff подав позов проти ФДМ через істотні розбіжності між заявленим в лоті майном і фактичною його наявністю.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

В процесі інспекції купленого лота інвестор виявив відсутність котлів, вентиляторів, вологомірів, іншого обладнання, а також невідповідність опису деяких об'єктів нерухомості.

"Проданий позивачеві об'єкт приватизації фактично не відповідає переліку майна, описаному в договорі та інформаційному повідомленні, опублікованому раніше в електронній торговій системі", – зазначено в рішенні суду.

Згідно з рішенням суду, компанія Zernoff призупиняє виплату решти 137 млн ​​грн за придбаний спиртзавод і має право розірвати договір купівлі-продажу, якщо не буде знайдено рішення ситуації.

В кінці листопада 2020 року Zernoff із пропозицією в 144 млн грн переміг у приватизаційному аукціоні з продажу Марилівського спиртзаводу.

Доповнено. У Фонді держмайна підтвердили, що Zernoff так і не перерахував гроші за куплений на приватизаційному аукціоні Марилівський спиртзавод.

"Замість цього, представники компанії звернулися до суду зі скаргою про відсутність готельного майна і документації на спиртзаводі", - йдеться в повідомленні ФДМ.

У Фонді додають, що 21 січня Укрспирт провів облік території і активів заводу і підтвердив наявність всіх без винятку необоротних активів, зокрема, і тих, що, нібито відсутні на підприємстві.

"Звернення компанії до суду може бути розцінене як спроба повернути гарантований внесок і не платити залишок коштів, про що свідчать постійні відстрочки оплати за актив", - переконані в ФДМ.

У Фонді обіцяють не допустити маніпуляції за вже укладеними договорами і захищатимуть інтереси держави.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини