RU

Молдова може втратити ГТС через борги перед "Газпромом"

02.06.2009, 10:18

ВАТ "Газпром" через великі борги Придністров'я за російський газ може у судовому порядку накласти арешт на активи молдовсько-російського підприємства "Молдовагаз", що призведе до переведення розподільної газотранспортної системи (ГТС) країни у розпорядження російського газового холдингу. Про це в Кишиневі повідомив голова правління АТ "Молдовагаз" Олександр Гусєв.

Як повідомляє УНІАН, О.Гусєв відзначив, що якщо "Газпром" буде стягувати всі борги за газ, у тому числі заборгованість Придністров'я, він зможе забрати все майно "Молдовагазу" і буде повноправним власником, а підприємство "Молдовагаз" залишиться без активів, без магістральних і розподільних трубопроводів.

АТ "Молдовагаз" було створене у 1999 році. Статутний капітал підприємства становить $118,3 млн. Найбільшими акціонерами є ВАТ "Газпром" (6 млн. 664 тис. 540 акцій, або 50%), уряд Молдови в особі Агентства публічної власності при Міністерстві економіки і торгівлі Молдови (4 млн. 708 тис. 876 акцій, або 35,33%) і адміністрація Придністров'я в особі Комітету з управління майном Придністров'я (1 млн. 791 тис. 306 акцій, або 13,44%).

Енергетична безпека: добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини