RU

Могильов просить підлеглих не хвилюватися за пенсії

16.12.2010, 12:40
Могильов просить підлеглих не хвилюватися за пенсії - Фото
23a12a0874301de835c37bd34fe75840.jpg

Могильов просить підлеглих не хвилюватися за пенсії

Пенсійна реформа не передбачає кардинального погіршення соціального забезпечення для співробітників органів внутрішніх справ. Про це заявив сьогодні на прес-конференції Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Могильов зазначив, що пенсійну реформу ще практично ніхто не бачив, але про неї всі говорять ледве чи не з жахом. "У пенсійної реформи не передбачаються ніякі дикі, репресивні заходи. Я гарантую всім працівникам міліції, що їхній соціальний статус, пенсійне забезпечення кардинально погіршене не буде. Якщо якоюсь мірою буде зменшення чогось, то це буде компенсоване чимось іншим", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше секретар парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Валерій Бевз у коментарі газеті "Дело" повідомив, що з наближенням пенсійної реформи, співробітники силових структур масово йдуть у запас. Зокрема, за його словами, у МВС рапорти вже подали близько 8 тисяч осіб. Він зазначив, що пенсійна реформа передбачає припинення виплат дострокових пенсій до досягнення встановленого законом пенсійного віку, а також заморожування спеціальних пільгових пенсій і доплат, які перераховуються з державного бюджету. Для офіцерів це означає, що вони вже не зможуть отримувати пенсію незалежно від віку, прослуживши мінімум 20 років.

Законопроект про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної реформи зареєстрований у парламенті під N7455 13 грудня. Станом на сьогодні, 16 грудня, текста законопроекту на порталі Верховної Ради немає.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>

Наталія ТАРАСОВСЬКА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини