RU

Мобільний зв'язок не подорожчає, доки долар не підскочить до 7 грн.

10.11.2008, 10:39

Мобільний зв'язок не подорожчає, доки долар не підскочить до 7 грн.
В умовах економічної кризи оператори мобільного зв'язку в Україні зіткнулися з двома проблемами: зміною курсу долара і зниженням витрат на мобільний зв'язок в корпоративному секторі. Однак ціни на мобільний зв'язок, швидше усього, не підвищуватимуть, поки курс долара не виросте до 7 грн. Таку думку висловив головний виконавчий директор life:) Тансу Еен на зустрічі з журналістами.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Т. Еен відзначив, що оператори будували свої плани розвитку на майбутній рік, виходячи з курсу долара 5 грн./$. Через зміну курсу долара в Україні мобільні компанії змушені переглянути свої плани розвитку на майбутній рік.

Крім того, за словами виконавчого директора life:), в умовах економічної кризи корпоративний сектор і сегмент малого і середнього бізнесу будуть урізувати витрати на мобільний зв'язок, що також позначиться на операторах.

Водночас, Т. Еен вважає, що підвищення цін на послуги мобільного зв'язку швидше всього не буде. "Ми не передбачаємо підвищення цін (на мобільний зв'язок, – ред.) – підвищення цін серед операторів можливе, якщо долар стане 6,5 або 7 грн. Доки долар не підскочить до 6,7-7 я не чекаю ніякого підвищення тарифів", - наголосив він.

За прогнозами глави life:), на кінець 2008 року середній прибуток з абонента в Україні становитиме $8 (середня цифра - ред.).

Про жертву лідерів нації у фонд антикризи читайте в статті "Апаратне обрізання" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини