RU

Митний союз домовився про торгові бар'єри для України

25.10.2013, 15:20
Митний союз домовився про торгові бар'єри для України - Фото
Ігор Шувалов (фото - ЕРА)
Лідери Митного союзу ухвалили рішення про можливість наділення Ради Євразійської економічної комісії повноваженнями щодо введення єдиного митного тарифу для третіх країн у таких випадках, як у випадку відносин України і Євросоюзу. Про це повідомив журналістам перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов  за підсумками переговорів, які пройшли напередодні в Мінську за участю глав держав Митного союзу і президента України, передає РІА Новини.

"Якщо зона вільної торгівлі між Україною та ЄС утвориться, то ми себе будемо вести гранично відверто, але твердо", - сказав Шувалов

За його словами, на даний момент розпочалися консультації з українською стороною, другий раунд консультацій буде можливий протягом двох тижнів. Шувалов повідомив, що в четвер лідери МС прийняли рішення про можливість наділення Ради Євразійської економічної комісії повноваженнями щодо введення єдиного митного тарифу для третіх країн у таких випадках, як у випадку відносин України і Євросоюзу.

Нагадаємо, раніше Росія вже заявляла про намір скасувати умови вільної торгівлі з Україною для захисту власного ринку у разі підписання Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Напередодні президент РФ Володимир Путін заявив, що стандартизація продукції за правилами ЄС коштуватиме Україні  сотень милліардів євро.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини