RU

Митниця буде видавати електронні ключі безкоштовно

14.02.2012, 09:59
Митниця буде видавати електронні ключі безкоштовно - Фото
9b0c61ecf366395898d74db89e57d07c.jpg
Митниця безкоштовно видаватиме електронні ключі суб'єктам ЗЕД. Про це повідомив голова Держмитслужби Ігор Калєтнік на зустрічі з представниками Американської торгової палати.

Як повідомляє прес-служба відомства, Калетник розповів про першочергові завдання, які ставить перед собою Держмитслужба в 2012 році. Зокрема, щодо наповнення державної скарбниці, змін нормативних та законодавчих актів та подальшого спрощення умов ведення бізнесу.

Президент АТП Хорхе Зукоскі висловив задоволення тим, що всі зауваження представників Американської торгової палати були враховані при розробці та доопрацюванні нової редакції Митного кодексу.

Голова Держмитслужби висловив сподівання, що вже найближчим часом Верховна Рада розгляне нову редакцію документа з усіма правками й подасть її на підпис президенту України. Таким чином, новий Митний кодекс може набути чинності вже в квітні-травні поточного року.

Представники АТП також отримали відповіді по окремим аспектам декриміналізації товарної контрабанди, митного оформлення лікарських засобів і перспектив розвитку електронного декларування та електронного документообігу. Зокрема, Калєтнік зазначив, що вже найближчим часом сертифікаційний центр відомства почне безкоштовно видавати електронні ключі, які можна буде використовувати не тільки для роботи з Держмитслужбою, але й з іншими державними органами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини