RU

Митники за перший квартал зібрали на 1 млрд.грн. більше плану

02.04.2012, 15:59
Митники за перший квартал зібрали на 1 млрд.грн. більше плану - Фото
Ігор Калєтнік
Це на 1 млрд.грн. більше запланованого Мінфіном і на 5,5 млрд.грн. або на 25% більше, ніж за січень-березень минулого року. Про це заявив голова Держмитслужби Ігор Калєтнік.

Як повідомляє прес-служба митниці, коментуючи ці цифри, Калетник зазначив, що державний бюджет на поточний рік є соціально орієнтованим. І ситуація вимагає від усіх учасників бюджетного процесу максимальної концентрації. До роботи митної служби з наповнення державної скарбниці - підвищена увага. Адже наповнення бюджету - це платформа для здійснення подальших реформ.

"У попередні роки Держмитслужба стабілізувала ситуацію, були перекриті канали чорної контрабанди, припинено ряд схем, які роками формували діри в бюджеті, як викиди в озоновому шарі. Але цінність ефективної діяльності митних органів не тільки в збільшенні надходжень до бюджету та створення можливостей для підвищення рівня соціальної політики, а й у поступовому формуванні цивілізованого ринку в Україні. Конкуренція можлива лише за рівних умов ведення бізнесу для всіх учасників", - сказав Калєтнік.

Але зазначив, що ті відповіді, які відомство отримує від митних адміністрацій зарубіжних країн, свідчать про те, що є спроба з боку певних суб'єктів занизити декларовану митну вартість при імпорті в Україну. І робота з виявлення таких махінацій продовжуватися, повідомив голова Держмитслужби.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини