RU

Митники обіцяють бюджету додатково 7 млрд.грн.

10.04.2012, 15:22
Митники обіцяють бюджету додатково 7 млрд.грн. - Фото
Олександр Дороховський (фото: customs.gov.ua)
Державна митна служба України планує забезпечити додаткові платежі до держбюджету в сумі не менше 7 млрд. грн. Про це на брифінгу заявив перший заступник голови Держмитслужби Олександр Дороховський.

Як повідомляє прес-служба відомства, Дороховський зазначив, що в 2012 році митна служба повинна перерахувати в бюджет 122 млрд.грн. Це на 11 млрд.грн. більше, ніж по факту минулого року (114,8 млрд. в 2011 році). Разом з тим, порівняно з першим кварталом минулого року темп зростання вже склав 25%. "Збільшення платежів пов'язано з пожвавленням ділової активності і, як наслідок, зростанням товарообігу", - зазначив він.

Чиновник повідомив, що за перший квартал товарообіг склав $34,4 млрд. "Очевидно, що при наявності зрозумілих і прозорих правил гри бізнес не буде зменшувати темпи. Ми розраховуємо, що це дозволить забезпечити додаткові платежі до бюджету в сумі не менше 7 млрд. грн .", - зазначив Дороховський.

"Додаткові доходи також будуть забезпечені за рахунок реалізації деяких ініціатив митної служби: підвищення ставок ввізного мита до рівня, визначеного протоколом про вступ до СОТ", - повідомив чиновник.

Нагадаємо, раніше Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України звернулася з листом до президента України, прем'єр-міністра й голови Держмитслужби в якому зажадала змінити ситуацію, що склалася на митниці, відкликавши розпорядження про негайне збільшення "у рази" митних платежів. Підприємці не згодні з тезою, що в результаті зростання митної вартості імпорту бюджет отримає більше надходжень, які можна буде витратити на соціальні ініціативи президента Віктора Януковича. Представники бізнесу скаржаться, що найбільш болючим для імпортерів став березень, коли була серйозно переглянута митна вартість більшості товарів, що імпортуються в Україну.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини