RU

Митники викрили незаконну операцію з трубами на 7 млн. грн.

11.02.2011, 16:05

Державна митна служба України порушила кримінальну справу за фактом контрабанди товару на суму більше 7 млн. грн. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Митники виявили чергову операцію із заниженням вартості товару. Вказівка помилкових даних про вагу, виробника і відправника імпортованих в Україну пластикових труб і аксесуарів до них, недобори податків і зборів на суму 857,2 тис. грн. Згідно з поданими для митного оформлення документами за дев'ятьма поставках ввозився товар загальною вагою більше 126 т вартістю $568 тис. Продавцем товару за документами була бельгійська фірма, покупцем - українська.

Митні органи Королівства Бельгія надали за запитом Держмитслужби інформацію, з якої стало відомо, що продавцем і відправником товару є зовсім інша фірма, вага товару не відповідає заявленій, а вартість значно перевищує зазначену в документах і становить 814,8 тис. євро. Отже, ділки намагалися перемістити товар через митний кордон України із прихованням від митного контролю шляхом представлення документів, що містять неправдиві дані про вартість і вагу товару, а також його продавця і відправника. Такі дії спричинили недобори податків і зборів на суму 857,2 тис. грн.

Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 201 Кримінального кодексу України (контрабанда).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини