RU

Митні відрахування до держбюджету зросли на 40%

12.08.2010, 09:12

Державна митна служба України збільшила надходження до державного бюджету на 40% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це заявив голова Держмитслужби Ігор Калетнік під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі глави держави, зокрема, І.Калетнік повідомив, що на сьогодні Держмитслужба до держбюджету мобілізувала майже 47 млрд.грн., що на 40% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. "Ці надходження стали можливими внаслідок цілого ряду заходів, які здійснює митна служба України. Це, передусім, достовірність декларування товарів, які надходять на територію держави, встановлення реальної і дійсної вартості товарів, які проходять митне оформлення. Позитивну роль зіграли і широкомасштабні заходи щодо перекриття контрабандних каналів. Ці зусилля дали можливість вийти на 340-350 млн.грн. щоденних перерахувань до державного бюджету, що на 100 млн. більше порівняно з аналогічним періодом минулих років", - констатував голова Держмитслужби.

За словами Ігоря Калєтніка, позитивному зрушенню сприяли, зокрема, зміни до деяких законодавчих актів України і істотне збільшення обсягів товарів, оформлення яких здійснює митна служба, і які не обкладаються податками. Йдеться про гуманітарну допомогу, лікарські засоби, кошти медичного призначення, енергоощадне обладнання тощо.

Під час розмови Президент звернув увагу на питання оформлення фіктивного ПДВ і боротьбу з корупцією в судах, які своїми рішеннями фактично затверджують незаконне просування товарів або завищують їх вартість, а також дають згоду на просування цих товарів територією України.

Ігор Калетнік: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини