RU

Мінпром хоче отримати в управління розробника титану – StateWatch

18.01.2021, 14:38
Мінпром хоче отримати в управління розробника титану – StateWatch - Фото
Ілюстративне фото (Фото: Інститут титану)

Міністерство стратегічних галузей промисловості виступає за виключення ПАТ "Інститут титану" зі списку об'єктів на приватизацію і підтримує ідею передати його акції в своє управління. Про це із посиланням на документ міністерства повідомляють в організації StateWatch.

Мінпром хоче отримати в управління Інститут для "створення потужної науково-технічної підтримки Державної програми реорганізації і модернізації титанової галузі в Україні".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У міністерстві назвали інститут головною організацією України в питанні науково-технічного забезпечення розвитку виробництва кольорових і рідкісних металів, і титанової галузі.

Інститут титану (Запоріжжя) проводить технічні випробування та дослідження в сфері виробництва титану, магнію, рідкісних металів і переробки відходів. Також інститут займається проєктуванням виробництв – 40 об'єктів в Китаї створено за його проєктами. Співпрацював із підприємствами Канади, США, Австралії та Німеччині. В його управлінні – Запорізький металургійний дослідно-промисловий завод. Статутний капітал – 73,5 млн грн.
  • У листопаді 2019 року до списку об'єктів на приватизацію був внесений Інститут титану.
  • За підсумками дев'яти місяців 2019 року організація отримала 2,3 млн грн збитку (2,77 млн ​​грн за аналогічний період 2018 року).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини