RU

Міністр юстиції заявив про спробу рейдерського захоплення ринку Столичний

10.02.2021, 12:21
Міністр юстиції заявив про спробу рейдерського захоплення ринку Столичний - Фото
Ринок Столичний (Фото: Kyivopt)

З грудня 2020 року ТОВ "Ринок сільськогосподарської продукції "Столичний" (Київська область) піддається рейдерським атакам. Про це в Facebook повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

За його словами, держреєстратори кілька разів усували з держреєстру заборону суду на реєстраційні дії. Після цього приватні нотаріуси оформляли перехід контролю над компанією до іншої особи.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Далі замовники захоплення ринку привернули "VIP-персону", яка за допомогою свого статусу намагалася умовити мене і колег припинити звертати увагу на незаконні реєстраційні дії. Не допомогло", – заявив Малюська. Він додав, що пізніше "VIP-персона" перейшла від умовлянь до залякувань.

Після цього приватний виконавець видалив інформацію про арешт суду з реєстру речових прав на нерухомість, а держреєстратор змінив власника нерухомості, відзначає міністр.

Далі приватний нотаріус оформив перехід власності на нерухомість до нового власника і передачу майна в оренду іншій особі.

В результаті Мін'юст анулював доступ до реєстру для держреєстратора. Нотаріусу заблокували доступ до реєстру на три місяці.

ТОВ "Ринок сільськогосподарської продукції "Столичний" – об'єкт оптової торгівлі в Софіївській Борщагівці, реалізований у форматі багатофункціонального логістичного комплексу. 54,25% статутного капіталу ТОВ належить Аграрному маркетинговому центру. В лютому 2020-го 22,50% статутного капіталу придбала група компаній Stolitsa Group.
  • У травні 2020 року в будівельній компанії Stolitsa Group заявили про купівлю 54,25% статутного капіталу ринку Столичний.
  • 12 грудня адміністрація ринку заявила про підготовку рейдерського захоплення. Тоді в цьому звинуватили "співробітників Владислави Молчанової" (співзасновниця Stolitsa Group) і нотаріуса Ніно Баранію.
  • 14 грудня Мін'юст задовольнив скаргу мажоритарного власника ринку і скасував рішення нотаріуса Баранії про внесення змін щодо юридичної особи (ринку Столичний).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини