RU

Міністр Милованов анонсував реформу АМКУ

24.02.2020, 14:12
Міністр Милованов анонсував реформу АМКУ - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства планує реформувати Антимонопольний комітет України. Про це в Facebook написав міністр економіки Тимофій Милованов.

За його словами, недостатня конкуренція є причиною застарілої економіки. "Якби в промисловості було більше конкуренції, то підприємства більше б інвестували в розвиток і модернізацію, щоб не програти в конкурентній боротьбі", - зазначив Милованов.

І додав, що галузі, де є конкуренція, розвиваються і мають найменший обсяг зносу основних засобів (наприклад, 35% в агросекторі порівняно з 60% в середньому по країні), більше робочих місць і більш високі зарплати.

"Тому стан економіки безпосередньо впливає діяльність Антимонопольного комітету України. Тому - в питаннях конкуренції реформа актуальна", - упевнений Милованов.

Він зазначив, що стан і перспективи реформи обговорюються з представниками міжнародних організацій, АМКУ і народними депутатами.

У квітні планується провести VIII Competition Forum, на якому будуть обговорюватися питання реформування АМКУ.

"Під час Форуму будемо акцентувати увагу не тільки на напрямках реформи і законодавчих змінах, але і на практичних прикладах роботи ефективного регулятора пов'язаних з життям і добробутом кожного українця", - написав Милованов.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини