RU

Міністр Криклій уточнив, які країни відкрили кордони для українців

01.07.2020, 12:18
Міністр Криклій уточнив, які країни відкрили кордони для українців - Фото
Владислав Криклій (Фото: прес-служба Кабміну)

Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія і Чорногорія відкрили свої кордони для українців. Про це в  Telegram-каналі написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

При цьому він уточнив, що після відвідин Єгипту, українці зобов'язані дотримуватися 14-денну самоізоляцію, так як Єгипет віднесений до країн з високим рівнем інцидентності COVID-19.

Крім того туристам слід враховувати, що для відвідування Чорногорії українці зобов'язані мати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений протягом останніх 48 годин. А для в'їзду в Хорватію необхідно підтвердження бронювання готелю або гостьового житла.

"Через нестабільну епідеміологічну ситуації в Україні інші європейські кордони, на жаль, залишаються закритими для українських туристів", - зазначив Криклій. Але ці обмеження не стосуються іноземців, дипломатів і громадян України, які мають дійсні робочі або навчальні контракти або посвідку на проживання в ЄС, а також моряків, які направляються на корабель, і громадян, які прямують через ЄС транзитом.

За словами Криклія, кожні два тижні ЄС буде переглядати список держав, з яких можливий в'їзд. І в залежності від обставин буде частково або повністю знімати обмеження на поїздки або знову вводити їх для конкретних країн.

Міністр також додав, що в залежності від розвитку епідеміологічної ситуації в Україні рішення про відкриття кордонів прийме Грузія.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини