RU

Мінінфраструктури розробляє мобільний застосунок для дронів

25.09.2020, 17:33
Мінінфраструктури розробляє мобільний застосунок для дронів - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Міністерство інфраструктури приступило до розробки зручного мобільного застосунку для дронів з інтерактивною картою повітряного простору. Про це в Facebook повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За оцінками міністерства, український ринок безпілотників до 2023 року досягне 200 000 одиниць, ринок продовжує швидко розвивається. За словами міністра, сьогодні безпілотні повітряні судна використовуються в дуже багатьох сферах життєдіяльності, як, наприклад, в сільському господарстві, для пошуку і порятунку, інспекцій, картографування.

"Для підтримки швидкого розвитку потрібно вирішити деякі нормативні колізії та спростити процеси. На сьогодні відсутній облік безпілотних повітряних суден і не має стандартизованих засобів їх ідентифікації, а також не автоматизована система надання дозволів на використання повітряного простору",  додав Криклій.

За його словами, мобільний застосунок буде оснащено інтерактивною картою повітряного простору, автоматизацією подачі заявок на дозволи на використання повітряного простору та створенням системи оповіщення.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини