RU

Мінфін увів заборону на слова "дефолт" і "компроміс" із Коломойським: документ

27.04.2020, 14:17
Мінфін увів заборону на слова
Сергій Марченко (фото - прес-служба Кабміну)

Міністерство фінансів склало список слів, які заборонено вживати чиновникам відомства в публічних комунікаціях. Серед заборонених фраз - дефолт, реструктуризація, скасування націоналізації ПриватБанку і компроміс з його колишніми власниками, свідчить документ, копія якого є в розпорядженні Українських Новин.

Також Мінфін не рекомендує вживати слова і фрази: репрофайлінг, рецесія, занепад економіки, критичний рівень резервів і Єдиного казначейського рахунку, проблеми з ліквідністю.

Минфин составил список запрещенных слов в публичной коммуникации: фото

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Крім того, рекомендовано не обговорювати публічно прогнози, оцінки і розрахунки щодо держборгу, суверенних єврооблігацій і варрантів особам, які офіційно не уповноважені коментувати ці питання.

У коментарях на економічні теми рекомендовано використовувати лише офіційну інформацію, розміщену на офіційних інформаційних ресурсах.

Будь-які коментарі з приводу випуску суверенних єврооблігацій можливо давати лише за погодженням з Мінфіном, радниками цього відомства та юристами.

Рекомендовано нікому не радити купувати державні цінні папери і давати прогнози щодо їх вартості. Також чиновників Мінфіну просять не давати коментарів щодо прогнозів економічного і фінансового стану України.

У рекомендаціях зазначено, що коментарі з питань держборгу для іноземних і українських ЗМІ не повинні відрізнятися.

Як наголошується в документі, невиконання цих рекомендацій може мати серйозні наслідки, включаючи розпродаж інвесторами боргових цінних паперів, збільшення вартості запозичень і погіршення суверенного рейтингу країни.

Читайте також: З програмою МВФ чи ні дефолту не буде (при мені)! Перше інтерв'ю міністра фінансів

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини