RU

Міненерго поки не планує підвищення тарифів на електроенергію

06.07.2020, 10:20
Міненерго поки не планує підвищення тарифів на електроенергію - Фото
Ольга Буславець (Фото: Мінекоенерго/Facebook)

Кабінет міністрів не планує підвищувати тарифи на електроенергію для населення. Про це в інтерв'ю Радіо Свобода повідомила т. в. о. міністра енергетики Ольга Буславець.

"Я хочу заспокоїти наше населення, у якого є затверджений тариф на електроенергію. Він незмінний з 2017 року. І, як вже неодноразово зазначав прем'єр-міністр, ніхто не готує рішення про підвищення цього тарифу", - запевнила Буславець.

Вона вважає, що причина цього не у майбутніх місцевих виборах. "Без підвищення соціального захисту, без підвищення, можливо, прожиткового мінімуму та пенсій, мабуть, недоречно сьогодні говорити про підвищення тарифу для населення", - сказала Буславець.

При цьому вона зазначила, що стабільність тарифів саме стосується тарифів для населення, а для всіх інших споживачів на ринку електроенергії є різні сегменти.

"Ринок двосторонніх договорів - там своє формування ціни. У нас є ринок "на добу вперед". Це - так звана біржа, на якій формуються індикативні ціни. Є інші сегменти, які формують загальний мікс вартості електроенергії для побутових споживачів. Я - за ринкові правила, щоб ціна на ринку формувалася таким чином, щоб вона відповідала сьогоднішньому попиту і пропозиції", - додала Буславець.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини