RU

Мінекономіки знизило прогноз урожаю зернових і пояснило чому

19.08.2020, 17:56
Мінекономіки знизило прогноз урожаю зернових і пояснило чому - Фото
Фото: depositphotos.com

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства знизило прогноз урожаю зернових за всіма категоріями в сторону зменшення - з 72,1 млн т до близько 70 млн тонн. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

"Погодні умови останніх тижнів викликали або втрату потенційного врожаю кукурудзи, або істотне його зниження. Якщо осінні погодні умови будуть сприятливими, урожай кукурудзи передбачається на рівні 35 млн тонн, а загальний урожай зерна - на рівні 70 млн тонн", - заявив заступник міністра економіки Тарас Висоцький.

Найбільші за площею втрати потенційного врожаю кукурудзи у Черкаській (133,8 тис га), Одеській (33,5 тис га) та Кіровоградській (21,3 тис га) областях.

На всій території України орієнтовні втрати  врожаю кукурудзи можуть скласти близько 2 млн тонн. Тому прогноз врожаю кукурудзи з 37 млн ​​тонн знижено до 35 млн тонн, а оновлений прогноз врожаю-2020 становить 70 млн тонн.

  • Українська зернова асоціація в серпні скоротила прогноз у порівнянні з липневим на 2 млн тонн - з 38,9 млн тонн до 36,4 млн тонн. В асоціації пояснюють це занадто сухою погодою, що спостерігається останні кілька тижнів у всій Україні, що негативно впливає на вегетацію і врожайність кукурудзи.
  • У поточному маркетинговому році (липень 2020 -червень 2021 року) експорт пшениці може скоротитися на 17% - з 20 до 17 млн ​​тонн, такий балансовий прогноз обговорюється в Мінекономіки.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини