RU

Мінекономіки буде безкоштовно навчати безробітних IT-спеціальностей

20.01.2021, 22:01
Мінекономіки буде безкоштовно навчати безробітних IT-спеціальностей - Фото
Фото: pixabay.com

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України спільно з Мінцифри і Державним центром зайнятості в рамках експерименту будуть навчати безробітних IT-технологій,  повідомляє Цензор, посилаючись на рішення уряду.

Першим містом стане Київ, а в разі успішних результатів експерименту географія розшириться і на інші міста України. Учасниками експерименту є роботодавці з IT-бізнесу, профільні суб'єкти освітньої діяльності і зареєстровані безробітні.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Навчання триватиме не більше 6 місяців у межах Києва, а після його успішного завершення роботодавець зобов'язаний працевлаштувати безробітного мінімум на рік зі встановленою заробітною платою в розмірі не менше двох мінімальних заробітних плат. Відбір кандидатів для проходження навчання буде здійснюватися на добровільній основі.

"Тепер безробітні можуть отримати кваліфікацію в IT-сфері та знайти перспективну роботу. Водночас протягом навчання зберігається виплата допомоги по безробіттю", – зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Петрашко.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини