RU

Мінекоенерго уточнило позицію щодо зміни керівництва Нафтогазу

02.12.2019, 17:22
Мінекоенерго уточнило позицію щодо зміни керівництва Нафтогазу - Фото
Олексій Оржель (фото: прес-служба Мінекоенерго)

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища не є органом прийняття рішень про зміну керівництва НАК Нафтогаз України та НЕК Укренерго, повідомляє прес-служба відомства.

"Нафтогаз та Укренерго не належать до сфери управління Мінекоенерго, тому приймати або коментувати рішення про зміну керівництва вищеназваних компаній не входить у компетенцію міністерства", - йдеться в повідомленні.

Так відомство прокоментувало заяви міністра енергетики Олексія Оржеля, які він зробив на прес-конференції 2 грудня.

Оржель повідомив, що є політичне рішення про зміну керівництва та наглядових рад усіх стратегічних державних підприємств, включаючи Нафтогаз та Укренерго.

Мінекоенерго уточнює, що будь-які зміни будуть прийматися за результатами оцінки діяльності та показників ефективності роботи підприємств відповідно до процедури.

"Наголошуємо, що потенційні рішення про зміну керівників будуть прийматися за результатами оцінки діяльності кожної з компаній", - сказано в повідомленні прес-служби.

Головою Нафтогазу з 2014 року є Андрій Коболєв, виконавчим директором - Юрій Вітренко. Обов'язки глави Укренерго з 2015 року виконує Всеволод Ковальчук.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини